powered by HastaBlog
   
 
blogger.kategori
Bunalımsal (4)
Duyurusal (11)
Dökümanlarım (3)
Hede Hödö (27)
Komik Mevzular (11)
Müziksel (27)
Netsel Olaylar (21)
Ot Mok (25)
Sevgisel (15)
Sinirsel (10)
Siyasi (3)

blogger.top10
Herşey Sende Saklı.. (6038)
aşık oldummm (5541)
kadınlar cadıdır! (4998)
fenerbahçem benim.. (4802)
çirkinördek v2 (4628)
adi insanlar (4556)
yanıodu walla.. (4534)
galeri (4501)
aşk!? (4350)
kodsal dünya (4092)

linkler
hastablog
hosting
magazin
t-infection


yönetim paneli
adi insanlar | Kategori: Hede Hödö
Yazılma: 06.04.2006 | Okunma: 4557 | Yorumlanma: 0
insanlar cok ilginc yaratiklar ya.. neden belli bir istikrar icinde yasayamiyor bu yaratiklar? neden her biri birbirinden farkli? hadi bunlari gectim, neden bazilarimiz "kotu"yuz?

insanlarin sergiledikleri davranislari sanirim asla cozemeyecegim. bir insan, bir baskasinin mutsuzlugunu gordukce neden mutlu olur? ayrica bunu goren insanlara "insan" demek mumkunmudur? hayvanlar bile bir uyum icinde yasarken insanlarin bir uyum icinde yasayamamasi cok sacma degil mi? insanlar "lanetlenmis" yaratiklarmi?

Cok fazla soru var kafamda insanlarla, insanlarin davranislariyla ilgili.. dogarsin, buyuyunce calismaya baslarsin yasarsin ve olursun.. sonucta herkes ama herkes oluyor.. o zaman niye kotuluk yapiyorsunuz? vicdan azabindan(ki kotuluk yaptiktan sonra vicdan azabi duymuyorsa kesinlikle insan degildir, duygular insanlara ozeldir) baska ne kaliyor size?

insanlara zarar vermek, insanlari uzmek kadar kolay birsey yok su dunyada. aciz, kisiligi bastirilmis ve "ezik" olarak tanimlayabilecegim sahsiyetlerin yaptigi birsey bu. birseyleri bozmak cok kolay, marifet birseyler ortaya koyabilmekte.

bu tip insanlari anlamaya calismaktan artik vazgectim, simdi bu insanlarla nasil basa cikilabilecegini dusunuyorum. ne yapmak gerekir? basiniza boyle biri musallat olursa ne yapilmali? "gider doverim abi" demek cok kolay. iste basit olan bu. ama marifet ortaya biseyler koyabilmekte..

umarim bu tip "ezik" insanlarla asla basetmek zorunda kalmazsiniz.

Not: Umarim bahsettigim sahislar tesadufen de olsa bu yaziyi okur ve hayati sona ermeden once "insan" oldugunu farkeder. En azindan obur tarafta "naptim ben" demez..

Bu Kategorideki Yazılar:

< çirkinördek v2 || türkçe karakter? >
yorumlar
Bu yazıya yorum yapılmamış.
galeri.son6
Model konserinden bir kare @ Bostancı  Nişan fotolarından bir kare @ Esma Sultan Yalısı. Herşey mükemmeldi.  1907Ünifeb Organizasyonu: Kızılay'a toplu kan bağışı ;D  Bu şaraptan içmek isteyen var mı?  Gelişen teknoloji sayesinde artık herşey için bir ilaç var :D  Sadettin Teksoy'un ne iş yaptığıyla ilgili herkesin bir şüphesi var ;D 
copyright
Ajax'ın bokunun çıktığı arsız site

powered by Hasta Blog v2