powered by HastaBlog
   
 
blogger.kategori
Bunalımsal (4)
Duyurusal (11)
Dökümanlarım (3)
Hede Hödö (27)
Komik Mevzular (11)
Müziksel (27)
Netsel Olaylar (21)
Ot Mok (25)
Sevgisel (15)
Sinirsel (10)
Siyasi (3)

blogger.top10
Herşey Sende Saklı.. (6045)
aşık oldummm (5556)
kadınlar cadıdır! (5011)
fenerbahçem benim.. (4812)
çirkinördek v2 (4642)
adi insanlar (4572)
yanıodu walla.. (4542)
galeri (4516)
aşk!? (4363)
kodsal dünya (4106)

linkler
hastablog
hosting
magazin
t-infection


yönetim paneli
yokum.. | Kategori: Bunalımsal
Yazılma: 10.07.2007 | Okunma: 1866 | Yorumlanma: 0
çok zor günler.. çok zor zamanlar..

insanlar anlamaz bazen neler olup bittiğini..

sadece hep birşeyler isterler.. bilmezler dokunsan ağlayacağını, konuşsan öleceğini.. sadece isterler.. sürekli isterler..

bir yere kadar dayanılıyor..


artık kabuğuma çekiliyorum. ne olursa olsun, hiçkimse için uğraşmak zorunda olmadığım yere, çekirdeğe dönüyorum. çünkü orada sadece ben varım, sadece güzel şeyler var, sadece hayaller, sadece umutlar var.. mutluluk var..

her geçen gün bir umudun daha suya düşmesi, biraz daha fazla yıpranış, biraz daha yaralanma, daha fazla kanama.. artık kaldırmıyor bünyem. sadece yok olmak istiyorum. ölmek de değil, soyutlanmak istiyorum dünyadan.

artık rahat bırakın beni, hayallerimle, umutlarımda başbaşa bırakın. her gün bir kez daha öldürmekten vazgeçin. her gün daha fazla yaralamaktan vazgeçin. siz ne biliyorsunuz ki hayat hakkında? neler yaşadınız ki siz? nasıl anlayabilirsiniz ki beni? ailenizle mi tartıştınız, onu herkes yaşıyor. parasız mı kaldınız, onu herkes yaşıyor. hele gelip de sevgilim terketti hiç demeyin. ne biliyorsunuz ki acı çekmek hakkında? ne biliyorsunuz ki en derininizde biryerlerin kanaması hakkında? ne biliyorsunuz ki bu kadar acıya rağmen yaşamak, tutunacak birşeyler aramak hakkında? ne biliyorsunuz ki tutunduğunuz şeylerin yok olması hakkında?

bırakın kardeşim. bi halt bildiğiniz yok. yaşamayı bildiğiniz yok. yaşamak sadece iyi bir maddiyat ve arkadaşlardan ibaret değildir. yaşamak acılara dayanmaktır. çünkü acılar hep olacak. acılar bittiği an yenisi gelecek. insanın bünyesi böyle birşey.. kaçınız biliyorsunuz yaşamayı?

bundan sonra yokum ben. çekiliyorum hayattan. bırakın, hayallerimle yaşayayım. bırakın içimdeki umutlar solmadan rüyalarımda bu hayalleri gerçekleştireyim. bırakın mutlu olayım kendi dünyamda.. bırakın uyuyayım bir daha hiç uyanmamak üzere, güzel rüyalar eşliğinde..


Bu Kategorideki Yazılar:

< Bartuc - ThunderBird? || all the same.. >




yorumlar
Bu yazıya yorum yapılmamış.
galeri.son6
Model konserinden bir kare @ Bostancı  Nişan fotolarından bir kare @ Esma Sultan Yalısı. Herşey mükemmeldi.  1907Ünifeb Organizasyonu: Kızılay'a toplu kan bağışı ;D  Bu şaraptan içmek isteyen var mı?  Gelişen teknoloji sayesinde artık herşey için bir ilaç var :D  Sadettin Teksoy'un ne iş yaptığıyla ilgili herkesin bir şüphesi var ;D 
copyright
Ajax'ın bokunun çıktığı arsız site





powered by Hasta Blog v2