powered by HastaBlog
   
 
blogger.kategori
Bunalımsal (4)
Duyurusal (11)
Dökümanlarım (3)
Hede Hödö (27)
Komik Mevzular (11)
Müziksel (27)
Netsel Olaylar (21)
Ot Mok (25)
Sevgisel (15)
Sinirsel (10)
Siyasi (3)

blogger.top10
Herşey Sende Saklı.. (5937)
aşık oldummm (5439)
kadınlar cadıdır! (4903)
fenerbahçem benim.. (4723)
çirkinördek v2 (4536)
yanıodu walla.. (4454)
adi insanlar (4441)
galeri (4415)
aşk!? (4250)
kodsal dünya (4001)

linkler
hastablog
hosting
magazin
t-infection


yönetim paneli
olmazdı.. | Kategori: Sevgisel
Yazılma: 25.09.2008 | Okunma: 1449 | Yorumlanma: 1
Herkesin bir ruh eşi vardır ya dünyada.. Hani birbirini tamamlayan, birinin zayıflığı diğerinin güçlü yanı olan.. Ayrılamazsınız o insanı bulduğunuzda..

Ben o insanı bulduğum için çok mutluyum..


Çok zor şeyler yaşıyorum, çok olaylar atlatıyorum ama ne zaman ihtiyacım olsa yanımda olan biri var.. Ne zaman ihtiyaç duysam hemen yanımda, beni ayakta tutmak için yanıbaşımda duruyor.. Sevildiğimi hissettiriyor bana, kendimi en önemsiz hissettiğim zamanlarda bile önemli olduğumu hissettiriyor bana.. Böyle bir insanı hayatıma dahil ettiğim için çok mutluyum..

Bitanem, sen artık benim hayatımın asla yerine konamaz bir parçasısın. Seni hiçbirşeyle değişmem, değişemem çünkü benim sana yaşamak için ihtiyacım var. Sen olmasaydın eğer, bütün bu zorlukları bu kadar kolay atlatamazdım. Bütün herşeyin üstesinden gelemezdim.

Kısacası, sen olmasaydın olmazdı bebeğim..

Unutma ki, ben de her zaman senin yanındayım. Her zaman seni düşünüp her zaman iyi olmanı isteyerek yanındayım sevgilim.. Bütün kalbimle, bütün ruhumla hep yanındayım..

Seni herşeyden çok seviyorum..


Bu Kategorideki Yazılar:

< 22.. || Ülkemiz Nereye Gidiyor? >
yorumlar
Yazan: roselian | Tarih: 01.01.2009
sen benim herşeyimsin artık daha ne dieblirmki..Sen olmasaydın da olmazdı aşkım bunu hiç unutma.Herzaman yanındayım senin kurtulamazsın artık bendenSeni sewiorm,seni sewiorum,seni sewiorum seni sewiorum mmccccckk :*
galeri.son6
Model konserinden bir kare @ Bostancı  Nişan fotolarından bir kare @ Esma Sultan Yalısı. Herşey mükemmeldi.  1907Ünifeb Organizasyonu: Kızılay'a toplu kan bağışı ;D  Bu şaraptan içmek isteyen var mı?  Gelişen teknoloji sayesinde artık herşey için bir ilaç var :D  Sadettin Teksoy'un ne iş yaptığıyla ilgili herkesin bir şüphesi var ;D 
copyright
Ajax'ın bokunun çıktığı arsız site

powered by Hasta Blog v2