powered by HastaBlog
   
 
blogger.kategori
Bunalımsal (4)
Duyurusal (11)
Dökümanlarım (3)
Hede Hödö (27)
Komik Mevzular (11)
Müziksel (27)
Netsel Olaylar (21)
Ot Mok (25)
Sevgisel (15)
Sinirsel (10)
Siyasi (3)

blogger.top10
Herşey Sende Saklı.. (6038)
aşık oldummm (5542)
kadınlar cadıdır! (4998)
fenerbahçem benim.. (4802)
çirkinördek v2 (4628)
adi insanlar (4557)
yanıodu walla.. (4534)
galeri (4501)
aşk!? (4350)
kodsal dünya (4092)

linkler
hastablog
hosting
magazin
t-infection


yönetim paneli
biggest love ever! | Kategori: Sevgisel
Yazılma: 15.02.2008 | Okunma: 1880 | Yorumlanma: 3
Tamı tamına 20 ay 23 gün oldu seni tanıyalı.

Tamı tamına 20 ay 16 gündür de kız arkadaşımsın.

Uzaktaydık birbirimizden, ayrı şehirlerde telefonun bir ucunda ben bir ucunda sen birbirimizin sesini duymak için uğraşıyorduk, seni daha iyi tanıyabilmek için sürekli yanına geldim gittim, elimden geldiği kadar yanında oldum, elini tuttum, ama yine de mesafeler vardı aramızda..

Çok zordu bizim aşkımız, ciddiye alınmadı, önemsenmedi ilk başlarda, uzak olduğumuz için hemen bitecek sandır herkes.. Ama biz çabaladık, çünkü öyle büyük bir aşk ki bu, öyle büyük bir sevgi ki bu, aramızda çok uzak mesafeler bile olsa, çok zorluklar bile olsa her gün seninle yaşadım ben, her gün senin hayalinle, her an seninle yaşadım ben..

Sonra sen yanıma geldin, herşey güzel olacak derken hiç düşünmediğimiz sorunlar, hiç hayal etmediğimiz şeyler yaşadık, çok zordu herşey, ama yine de biz bunu başardık ve aşkımızı ayakta tuttuk. Çünkü, birbirimize aitiz biz, birbirimize yaşattığımız duyguları, birbirimize yaşattığımız mutluluğu herşeyin önüne koymayı başardık, o kadar büyük bir aşk ki bu, bütün sorunları, bütün üzüntüleri silip süpüren bir aşk..

Bu zamanlar çok zor zamanlar, belki bir süre daha böyle olacak. Ama inan ki benim sevgimden bir kırıntı bile eksilmedi, aksine yaşadığımız sorunlarla, bunları aştıkça, sana daha sıkı tutundum, daha da arttı sevgim. Benim bütün hayatım sensin artık, hayatımın her saniyesi, her anı sensin. Sensiz olmayı düşünemiyorum bile.

Bu zor zamanlarda ben her zaman senin yanında olucam bitanem.. Bunları da birlikte atlatıp birlikte ne kadar mutlu olduğumuzu, birlikte bütün sorunların üstesinden gelebileceğimizi tekrar görücez ikimizde.

Sen beni sevdiğin sürece, ne olursa olsun, hiçbirşey beni senden uzak tutamayacak..

Çünkü ben seni çok seviyorum..

Çünkü ben sana deliler gibi aşığım..
Bu Kategorideki Yazılar:

< mutlu ol yeter ki.. || Türban Sorunu Var Mı Acaba? >
yorumlar
Yazan: Ah dostum ah... | Tarih: 08.11.2008
O kadar güzel şeyler ki anlattıkları farkındasındır sende. Daha 2 gün oluyor sevgilimle ayrılalı. Bu azap intihardan farksız birşey. Hemen ölmek istiyorum ama belki bir umut ışığı yakalarım diye sabrediyor. Sıkı sıkı sarılın birbirinize hiç bırakmamak üzere...
Yazan: roselia | Tarih: 19.09.2008
tek diyebilceğim sen harika bi insansın seni çok sewiorum
Yazan: fethiye | Tarih: 22.04.2008
canım arkadaşım çok hoş yazılmış yüreğine sağlık ama aşkı anlatmak gerçekten çok zor...
galeri.son6
Model konserinden bir kare @ Bostancı  Nişan fotolarından bir kare @ Esma Sultan Yalısı. Herşey mükemmeldi.  1907Ünifeb Organizasyonu: Kızılay'a toplu kan bağışı ;D  Bu şaraptan içmek isteyen var mı?  Gelişen teknoloji sayesinde artık herşey için bir ilaç var :D  Sadettin Teksoy'un ne iş yaptığıyla ilgili herkesin bir şüphesi var ;D 
copyright
Ajax'ın bokunun çıktığı arsız site

powered by Hasta Blog v2